BEBEK PAMUK YORGAN

Pamuk Bebek Yorgan %100 pamuk kumaşı, organik pamuk elyaf dolgusuyla nem dengesini sağlar.
shopcart
200 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
BEBEK ÖLÇÜ
290 TL
200 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
220 TL
200 TL
200 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

Pamuk; lifli yapısı ile çok yumuşaktır, doğal pamuk dolgusundan üretilen ürünler hava sirkülasyonu sağlayarak vücut ısısını dengeler.

Doğal ve serin bir uyku ortamı oluşturur.Cilde dosttur ve toz akarlarının oluşumunu engeller.Basınca gerektiği kadar tepki verir.Eşsiz bir uyku konforu sunar. Formunu uzun yıllar korur, deforme olmaz.

BENZER ÜRÜNLER

Bebek Yatak Grubu

Uyku bebeğinizin en temel ihtiyaçlarından biridir. Bebeğinizin rahatlığı ve sağlığı açısından önemli ürünlerin başında vaktinin çoğunu uyuyarak geçireceği yatağı ve kullandığı uyku ürünleri gelir. Altın Yatak olarak birinci sınıf konfor ve kalitede ürettiğimiz bebek yataklarımız, yastıklarımız, yorganlarımız ve sıvı geçirmez çarşaflarımızla bebeğinize ihtiyacı olan uyku ortamını sağlıyoruz.


İNCELE

Pamuk

En doğal malzemelerden biri olan pamuğun çiftçiliği Türkiye’de tarih öncesi çağlardan beri yapılmaktadır. Altın Yatak tarafından kullanılan lifli pamuk inanılmaz derecede yumuşak ve dayanıklıdır. Son derece emici ve doğal olarak nefes alabilen pamuk benzersiz ve hijyenik bir malzemedir. Gece boyunca hava ve nem transferi yapan pamuk ürünler ile uyku konforunuzu koruyun.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×