NATURA BABY

Bebeğinizin gelişen omurgasını her noktadan desteklemek için pocket spring sistemi kullanarak ürettiğimiz Natura Baby’i yumuşacık örme kumaşla kapladık. Natura Baby ile bebeğinize sağlıklı ve keyifli bir uyku ortamı sunarsınız.
shopcart
697 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
BEBEK YATAK ÖLÇÜLERİ
880 TL
697 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
760 TL
697 TL
697 TL
820 TL
754 TL
754 TL
890 TL
823 TL
823 TL
960 TL
880 TL
880 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

BENZER ÜRÜNLER

Goldengoose ve Linette bebek ürünleri

Altın Yatak olarak bebeğinizin sağlıklı gelişimi için kesintisiz bir uyku gereksinimi olduğunun bilincinde olarak çalışıyoruz. Goldengoose ve Linette markalarımız ile bebeğinizin doğal uyku ortamını tamamlayacak geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Goldengoose kaz tüyü bebek yastık ve yorganlarımız, %100 pamuklu kumaşları, kaz tüyünün yumuşaklığı ve nemi ayarlama özelliği sayesinde bebeğiniz için gerekli olan uygun uyku atmosferini sağlar.

Linette markamız ile bambu, pamuk, microfiber bebek yastık ve yorganlarımız ile bebeğinizin doğal nem dengesini korurken sağlıklı ve doğal içerikleri ile kesintisiz bir uyku sunar.


İNCELE

Pocket Spring Teknolojisi


Pocket spring teknolojimizde kullandığımız yaylar nispeten daha hafif gerginlikte, düz şekilli, düğümsüz ve ayrı kumaş kılıflar içinde yaylardır.

Yaylar birbirlerine tellerle bağlı olmadığı için birbirinden bağımsız hareket ederler. Bir yayın üzerine binen yük yanındaki yayları çok etkilemez.

Hem çok esnektirler hem de ayrı kılıflar içinde oldukları için sessizdirler.

Paket yayların bağımsız hareket özelliği, uyku sırasında bir eşin hareketlerinin diğerini etkilememesini sağlar.

Vücut ağırlığını dengeli dağıtması doğal sırt eğrisini korumasını sağlar ve omurgaya uyum gösterir.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×