DUNLOPILLO BABY

Esnek yapısıyla bebeğinizin vücut şekline ve omurgasına uyum gösteren, hava dolaşımı sağlayan doğal Talalay Lateks’ten ürettiğimiz Dunlopillo Baby’i örme kumaşla kapladık. Dunlopillo Baby ile bebeğinizin ihtiyacı olan uykuyu en sağlıklı şekilde aldığından emin olursunuz.
shopcart
2.550 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
BEBEK YATAK ÖLÇÜLERİ
3.190 TL
2.550 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.760 TL
2.550 TL
2.550 TL
3.030 TL
2.800 TL
2.800 TL
3.300 TL
3.050 TL
3.050 TL
3.470 TL
3.205 TL
3.205 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Goldengoose ve Linette bebek ürünleri

Altın Yatak olarak bebeğinizin sağlıklı gelişimi için kesintisiz bir uyku gereksinimi olduğunun bilincinde olarak çalışıyoruz. Goldengoose ve Linette markalarımız ile bebeğinizin doğal uyku ortamını tamamlayacak geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Goldengoose kaz tüyü bebek yastık ve yorganlarımız, %100 pamuklu kumaşları, kaz tüyünün yumuşaklığı ve nemi ayarlama özelliği sayesinde bebeğiniz için gerekli olan uygun uyku atmosferini sağlar.

Linette markamız ile bambu, pamuk, microfiber bebek yastık ve yorganlarımız ile bebeğinizin doğal nem dengesini korurken sağlıklı ve doğal içerikleri ile kesintisiz bir uyku sunar.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×