ALTIN BEBEK

Bebeğinizin vücuduna destek veren, sert bir yapıya sahip Altın Baby’i örme kumaş ile kapladık. Altın Baby ile bebeğinizin gece boyunca keyifli ve konforlu bir şekilde uyumasını sağlarsınız.
shopcart
500 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut
BEBEK YATAK ÖLÇÜLERİ
710 TL
500 TL
ADET
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
540 TL
500 TL
500 TL
580 TL
530 TL
530 TL
600 TL
550 TL
550 TL
640 TL
590 TL
590 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

MAĞAZALARDA ARA

BENZER ÜRÜNLER

Goldengoose ve Linette bebek ürünleri

Altın Yatak olarak bebeğinizin sağlıklı gelişimi için kesintisiz bir uyku gereksinimi olduğunun bilincinde olarak çalışıyoruz. Goldengoose ve Linette markalarımız ile bebeğinizin doğal uyku ortamını tamamlayacak geniş ürün yelpazemiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Goldengoose kaz tüyü bebek yastık ve yorganlarımız, %100 pamuklu kumaşları, kaz tüyünün yumuşaklığı ve nemi ayarlama özelliği sayesinde bebeğiniz için gerekli olan uygun uyku atmosferini sağlar.

Linette markamız ile bambu, pamuk, microfiber bebek yastık ve yorganlarımız ile bebeğinizin doğal nem dengesini korurken sağlıklı ve doğal içerikleri ile kesintisiz bir uyku sunar.


İNCELE

Yay Teknolojisi

Yay teknolojisini kullandığımız yataklarda amacımız dayanıklı, uzun yıllar deforme olmadan şeklini koruyarak kullanabileceğiniz, çeşitli sertlik seviyelerinde farklı model seçenekleri sunabilmektir.

Farklı kombinasyonlar ve teknolojiler ile kullanılabilen yay teknolojisi sizlere aradığınız konforu sunabilmemiz için bize geniş bir seçenek sunar. Sağlıklı bir uyku konforu sunabilmek, her ihtiyaca cevap verebilmek için farklı yay çeşitleri ve dizilimlerine sahip birbirinden farklı pek çok model üretiyoruz.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×