%100 Organik Pamuk ipliğinden üretilen Lady Bug Nevresim Takımı, yüksek kalite standartlarında, en değerliniz çocuklarınız için hassas işçilikle üretildi. Çekme yapmaz, renk solması gibi sorunlar yaşatmaz.

Garanti Süresi

2 YIL

LADYBUG ORGANİK BEBEK NEVRESİM TAKIMI

cart
205 TL’den Başlayan fiyatlarla
Stokta Mevcut

%100 Organik Pamuk ipliğinden üretilen Lady Bug Nevresim Takımı, çocuklarınız için yüksek kalitede, hassas işçilikle üretildi.

  BEBEK NEVRESİM TAKIMI RENK SEÇENEKLERİ
  ADET
  250 TL
  205 TL

  BENZER ÜRÜNLER

  YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

  Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

  BAŞLAkongfigrator alt
  İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

  Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

  İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

  MARKALAR

  ×