SENSE ELECTRO BAZA

Hareketli baza sistemlerimizden Sense Elektro bazamızın ayarlanabilir yapısı sayesinde uyku kalitenizi arttırabilirsiniz. Vücudunuza kolayca uyum sağlayan Sense Elektro bazamız çeşitli pozisyonlarda rahatlık ve destek sağlar.
shop
4.030 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
5.760 TL
4.030 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
4.360 TL
4.030 TL
4.030 TL
4.500 TL
4.160 TL
4.160 TL
4.650 TL
4.300 TL
4.300 TL
5.670 TL
5.250 TL
5.250 TL
8.710 TL
8.060 TL
8.060 TL
8.990 TL
8.320 TL
8.320 TL
9.280 TL
8.590 TL
8.590 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Set olarak tamamlayarak kullanabileceğiniz Sense Elektro bazamız uyumlu Dunlopillo yataklarımızla birlikte, gündüzleri ve geceleri mükemmel bir rahatlık ve sorunsuz bir dinlenme garantisi sunar.

Geniş renk ve kumaş koleksiyonumuzdan seçtiğiniz zarif kumaşlardan sizin için üreteceğimiz Sense Elektro baza mükemmel bir uyku sistemidir.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Tesla Başlık

Şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihi olan 5 farklı bölge hareketi sağlayabilen Solo Elektro Baza ile oluşturacağınız Tesla Setimiz ile keyifle yatağınızdan kafanızı kaldırmak zorunda kalmadan televizyon izleyebilir, kitabınızı rahatça okuyabilirsiniz. Şık uzaktan kumandası ile keyfinizi istediğiniz şekilde sürebilirsiniz...


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×