SENSE ELECTRO BAZA

Hareketli baza sistemlerimizden Sense Elektro bazamızın ayarlanabilir yapısı sayesinde uyku kalitenizi arttırabilirsiniz. Vücudunuza kolayca uyum sağlayan Sense Elektro bazamız çeşitli pozisyonlarda rahatlık ve destek sağlar.
shop
4.606 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
5.760 TL
4.606 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
4.980 TL
4.606 TL
4.606 TL
5.140 TL
4.754 TL
4.754 TL
5.310 TL
4.914 TL
4.914 TL
6.480 TL
6.000 TL
6.000 TL
9.950 TL
9.211 TL
9.211 TL
10.270 TL
9.509 TL
9.509 TL
10.610 TL
9.817 TL
9.817 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Set olarak tamamlayarak kullanabileceğiniz Sense Elektro bazamız uyumlu Dunlopillo yataklarımızla birlikte, gündüzleri ve geceleri mükemmel bir rahatlık ve sorunsuz bir dinlenme garantisi sunar.

Geniş renk ve kumaş koleksiyonumuzdan seçtiğiniz zarif kumaşlardan sizin için üreteceğimiz Sense Elektro baza mükemmel bir uyku sistemidir.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Tesla Başlık

Şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihi olan 5 farklı bölge hareketi sağlayabilen Solo Elektro Baza ile oluşturacağınız Tesla Setimiz ile keyifle yatağınızdan kafanızı kaldırmak zorunda kalmadan televizyon izleyebilir, kitabınızı rahatça okuyabilirsiniz. Şık uzaktan kumandası ile keyfinizi istediğiniz şekilde sürebilirsiniz...


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×