SABİT LATA

Latalı olarak üretilen sabit latamız, yüksek kalitede üretilen bir yatak taşıma sistemimizdir.
shop
450 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
650 TL
450 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
490 TL
450 TL
450 TL
520 TL
480 TL
480 TL
530 TL
490 TL
490 TL
630 TL
580 TL
580 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Yüksek kalitede, esnek ve dayanıklı latalardan ürettiğimiz sabit latamız, oluşturduğu esnek zemin ile yatağınızın konforunu artırır.

Bir baza ve/veya karyola sistemine ek olarak kullanabileceğiniz gibi tek başına da kullanabileceğiniz sabit latalarımız ile uyku konforunuzu arttırabilirsiniz.

Sabit lata görselinde latamız profil ayak takımı ile kullanılmıştır, fiyat profil ayak takımını içermez.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Altın Yatak ve Dunlopillo Yatakları


En iyi yatakları üretiyoruz çünkü bilinçliyiz ve kaliteli, sağlıklı uykuya önem veriyoruz.

Doğal Talalay Lateks, Talalay Embrace ve yaylı sistemler ile üretilen yataklarımızın yanında baza, başlık, komodin ve uyku ürünlerimiz ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Türkiye’de ilk deneyimleyerek yatak seçebileceğiniz mağaza konseptini oluşturarak, sizi aradığınız uyku konforu ile buluşturduk.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×