REST BAZA

Rest bazamız sağladığı optimum desteği ile yatağınızın uzun yıllar kullanılmasını sağlarken zengin kumaş ve renk seçenekleriyle yatak odanızda dileğiniz atmosferi yakalamanıza yardımcı olur.
shop
970 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
1.380 TL
970 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
1.050 TL
970 TL
970 TL
1.080 TL
1.000 TL
1.000 TL
1.150 TL
1.060 TL
1.060 TL
1.240 TL
1.140 TL
1.140 TL
2.010 TL
1.860 TL
1.860 TL
2.100 TL
1.940 TL
1.940 TL
2.180 TL
2.010 TL
2.010 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

BENZER ÜRÜNLER

5 Zone Pocket Spring

Yataklarımızı üretirken aradığınız farklı konfor seviyelerini ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullandığımız diğer bir teknoloji de 5 zone pocket spring teknolojisidir.

5 zone pocket spring teknolojisi; farklı sertlikteki yayların ayrı kumaşların içerisine dikilerek birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği yay sistemidir. Her bir yayın ayrı kumaş içerisine dikilmesi daha sessiz olmasını, birbirlerine tellerle bağlı olmamaları da birbirlerinden bağımsız hareket etmelerini sağlar. Böylece bir yayın üzerine binen yük yanındaki diğer yayları etkilemediği için uyku esnasında çiftlerin hareketleri birbirlerini etkilemez.


İNCELE

Giza Başlık

Hem şık hem spor bir yatak odası düşleyenlerin tercihi Giza başlığımızın konforlu başlığı sayesinde yatağınızda rahatça kitabınızı okuyabilir, filminizi izleyebilir ve konforlu baza seçeneklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yatağınız ve bazanız ile aynı ölçüde hazırladığımız gibi taşma paylı olarak da siparişiniz üzerine üretebileceğimiz Giza başlığımızı uygun baza ve komodinlerimiz ile set olarak da edinebilirsiniz.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×