REST BAZA

Rest bazamız sağladığı optimum desteği ile yatağınızın uzun yıllar kullanılmasını sağlarken zengin kumaş ve renk seçenekleriyle yatak odanızda dileğiniz atmosferi yakalamanıza yardımcı olur.
shop
916 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
1.310 TL
916 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
991 TL
916 TL
916 TL
1.024 TL
947 TL
947 TL
1.091 TL
1.009 TL
1.009 TL
1.166 TL
1.078 TL
1.078 TL
1.915 TL
1.771 TL
1.771 TL
1.990 TL
1.840 TL
1.840 TL
2.065 TL
1.910 TL
1.910 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

5 Zone Pocket Spring

Yataklarımızı üretirken aradığınız farklı konfor seviyelerini ve ihtiyaçları karşılamak amacıyla kullandığımız diğer bir teknoloji de 5 zone pocket spring teknolojisidir.

5 zone pocket spring teknolojisi; farklı sertlikteki yayların ayrı kumaşların içerisine dikilerek birbirinden bağımsız olarak hareket ettiği yay sistemidir. Her bir yayın ayrı kumaş içerisine dikilmesi daha sessiz olmasını, birbirlerine tellerle bağlı olmamaları da birbirlerinden bağımsız hareket etmelerini sağlar. Böylece bir yayın üzerine binen yük yanındaki diğer yayları etkilemediği için uyku esnasında çiftlerin hareketleri birbirlerini etkilemez.


İNCELE

BENZER ÜRÜNLER

Giza Başlık

Hem şık hem spor bir yatak odası düşleyenlerin tercihi Giza başlığımızın konforlu başlığı sayesinde yatağınızda rahatça kitabınızı okuyabilir, filminizi izleyebilir ve konforlu baza seçeneklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yatağınız ve bazanız ile aynı ölçüde hazırladığımız gibi taşma paylı olarak da siparişiniz üzerine üretebileceğimiz Giza başlığımızı uygun baza ve komodinlerimiz ile set olarak da edinebilirsiniz.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×