MOTORLU 5 HAREKETLİ LATA

Üzerinde kullandığınız yatak için daha elastik bir zemin sunan motorlu hareketli latamız, en konforlu baza seçeneklerimizin başında gelmektedir.
shop
2.660 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
3.800 TL
2.660 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
2.880 TL
2.660 TL
2.660 TL
3.100 TL
2.870 TL
2.870 TL
3.240 TL
3.000 TL
3.000 TL
4.620 TL
4.270 TL
4.270 TL
4.990 TL
4.620 TL
4.620 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Üretiminde kullandığımız lata sistemi yatağınızın formuna göre hareket ederek yatağınıza ekstra konfor katarken , aynı zamanda yatağınızın havalanmasını sağlayarak size daha sağlıklı bir uyku ortamı sunar.

Latalı sistem ile üretilmiş olan baza modelimiz motoru ve bağlı el kumandası ile kullanım kolaylığı sağlar.

Sırt ve ayak bölümleri, diz bükümü ve boyun kısmı kolaylıkla ayarlanabilen motorlu hareketli latamız size her konumda eşsiz konfor sunar.

Motorlu 5 hareketli lata görselinde bazası ile kullanılmıştır, fiyat bazayı içermez.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo yataklar

Dünyanın lateks uzmanı olarak bilinen Dunlopillo, 1929 yılında kurulmuş ve dünyanın en kaliteli doğal lateksini yani doğal Talalay Lateks’i üreten İngiliz kökenli bir firmadır.

Dunlopillo'nun doğal Talalay Lateks’i uzun ve dikkatli bir işlemle üretilen, standart latekse göre daha dayanıklı, daha esnek ve daha yüksek hava transferi sağlayan lateks çeşididir. Benzersiz bir uyku konforu sunan Dunlopillo, bedeninizi her noktadan desteklerken açık hücre yapısı sayesinde hava, ısı ve nem transferi sağlar.

Doğal Talalay Lateks’in hareketi iletmeyen özelliği, farklı fiziksel özelliklere ve uyku pozisyonuna sahip çiftlerin bile birbirlerini rahatsız etmeden gece boyunca derin bir uykuya kavuşmasını sağlar.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×