LATALI SANDIKLI BAZA

Tasarımında lata kullandığımız latalı sandıklı bazamız yatağınıza ekstra esneklik kazandırır ve en konforlu baza sistemlerimizin başında gelmektedir.
shop
1.400 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAZA ÖLÇÜLERİ
2.000 TL
1.400 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
1.520 TL
1.400 TL
1.400 TL
1.780 TL
1.640 TL
1.640 TL
2.010 TL
1.860 TL
1.860 TL
2.250 TL
2.080 TL
2.080 TL
2.310 TL
2.130 TL
2.130 TL
2.410 TL
2.230 TL
2.230 TL
3.020 TL
2.790 TL
2.790 TL
3.120 TL
2.880 TL
2.880 TL
3.640 TL
3.370 TL
3.370 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

Latalar yatağınızın formuna göre öne arkaya hareket ederek, üzerine gelen darbenin yayılmasını sağladıkları için yatağınız daha uzun ömürlü olur.

Sandık kısmının üzeri tamamen kapanmadığı için hava sirkülasyonunun gerçekleşmesine olanak sağlar, bu da koku ve bakteri oluşumuna uygun ortam yaratılmasına engel olur.

Güçlü amortisörleri size kullanım kolaylığı sağlarken, emniyet kilidi sayesinde latalı sandıklı bazamızı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Geniş renk ve kumaş seçenekleri ile size özel olarak istediğiniz ölçüde üretilebilen Latalı Sandıklı Baza modelimiz ile uyku konforunuza konfor katarsınız.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Dunlopillo yataklar

Dünyanın lateks uzmanı olarak bilinen Dunlopillo, 1929 yılında kurulmuş ve dünyanın en kaliteli doğal lateksini yani doğal Talalay Lateks’i üreten İngiliz kökenli bir firmadır.

Dunlopillo'nun doğal Talalay Lateks’i uzun ve dikkatli bir işlemle üretilen, standart latekse göre daha dayanıklı, daha esnek ve daha yüksek hava transferi sağlayan lateks çeşididir. Benzersiz bir uyku konforu sunan Dunlopillo, bedeninizi her noktadan desteklerken açık hücre yapısı sayesinde hava, ısı ve nem transferi sağlar.

Doğal Talalay Lateks’in hareketi iletmeyen özelliği, farklı fiziksel özelliklere ve uyku pozisyonuna sahip çiftlerin bile birbirlerini rahatsız etmeden gece boyunca derin bir uykuya kavuşmasını sağlar.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×