TESLA BAŞLIK

Şıklığından ve rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihi olan 5 farklı bölge hareketi sağlayabilen Sense Elektro Baza ile oluşturacağınız Tesla Setimiz ile keyifle yatağınızdan kafanızı kaldırmak zorunda kalmadan televizyon izleyebilir, kitabınızı rahatça okuyabilirsiniz. Şık uzaktan kumandası ile keyfinizi istediğiniz şekilde sürebilirsiniz...
shop
940 TL’den Başlayan fiyatlarla
BAŞLIK ÖLÇÜLERİ
1.350 TL
940 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
1.020 TL
940 TL
940 TL
1.050 TL
970 TL
970 TL
1.120 TL
1.030 TL
1.030 TL
1.170 TL
1.080 TL
1.080 TL
1.200 TL
1.110 TL
1.110 TL
1.200 TL
1.110 TL
1.110 TL
1.240 TL
1.140 TL
1.140 TL
1.300 TL
1.200 TL
1.200 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Lateks

Yatak üretiminde kullandığımız doğal Talalay Lateks; en saf formu ile olgun kauçuk ağacının gövdesinden çıkartılan sütün, özel Talalay üretim süreci sayesinde optimum hava dolaşımı, esneklik ve vücut desteği sağlayan açık hücre yapısı, yuvarlak ve homojen hava kabarcıkları oluşturması ile elde edilen bir malzemedir.

Yataklarımızda doğal Talalay Lateks malzemesini kullanmamızın nedeni Talalay Lateks’in tüm üstün uyku konforu özelliklerine sahip olmasının yanı sıra oldukça sağlıklı doğal bir malzeme olmasıdır.


İNCELE

Solo Elektro Baza

Hareketli baza sistemlerimizden Solo Elektro bazamızın ayarlanabilir yapısı sayesinde uyku kalitenizi arttırabilirsiniz. Vücudunuza kolayca uyum sağlayan Solo Elektro bazamız çeşitli pozisyonlarda rahatlık ve destek sağlar.

Set olarak tamamlayarak kullanabileceğiniz Solo Elektro bazamız uyumlu Dunlopillo yataklarımızla birlikte, gündüzleri ve geceleri mükemmel bir rahatlık ve sorunsuz bir dinlenme garantisi sunar.

Geniş renk ve kumaş koleksiyonumuzdan seçtiğiniz zarif kumaşlardan sizin için üreteceğimiz Solo Elektro baza mükemmel bir uyku sistemidir.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×