ART AYAK

shop
25 TL’den Başlayan fiyatlarla
AYAK ÖLÇÜ
30 TL
25 TL
Kredi Kartı Taksit
Kredi Kartı Tek Çekim
Havale / EFT
27 TL
25 TL
25 TL
33 TL
30 TL
30 TL

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

BENZER ÜRÜNLER

Talalay Embrace

Dünya’da ilk ve tek!

Yepyeni Bir Uyku Konforu: Talalay Embrace

Sevdiğiniz yatakta gömülme hissini en doğal haliyle sunan Talalay Embrace, aynı zamanda doğal Talalay Lateks’in tüm üstün karakteristik özelliklerini barındırır.

Embrace özgün bir teknolojidir çünkü visco elastik süngerin avantajlarını dayanıklı ve uzun ömürlü hava alabilen Talalay Lateks ile bir arada sunar. Yeni Talalay Embrace teknolojisi ile üretilen yataklarımız esnek yapıları sayesinde vücut şeklinizi alır ve sizi sarar.


İNCELE

Altın Yatak ve Dunlopillo Yatakları


En iyi yatakları üretiyoruz çünkü bilinçliyiz ve kaliteli, sağlıklı uykuya önem veriyoruz.

Doğal Talalay Lateks, Talalay Embrace ve yaylı sistemler ile üretilen yataklarımızın yanında baza, başlık, komodin ve uyku ürünlerimiz ile sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Türkiye’de ilk deneyimleyerek yatak seçebileceğiniz mağaza konseptini oluşturarak, sizi aradığınız uyku konforu ile buluşturduk.


İNCELE

YATAK KONFİGÜRATÖRÜ

Yatağınızı istediğiniz gibi tasarlayın, istediğiniz şekilde üretelim.

BAŞLAkongfigrator alt
İyi bir güne başlamanın yolu kaliteli bir uykudan geçer. Uyku, hayatımızda her şeyin düzene konulduğu, tamir ve tedavi edildiği son derece önemli bir süreçtir.

Günümüzün üçte birlik kısmı uykuda geçmektedir. Doğru yatak seçimi, iyi bir uyku için en önemli faktördür. Vücut sağlığı açısından en önemli bölge boyun, sırt, omurlar ve bel bölgesidir. Omurga sağlığı açısından en uygun yatış pozisyonu; omur ve disklerin üzerine en az yükün bindiği pozisyondur. 

İdeal yatak, omurgada fizyolojik olarak var olan doğal kıvrımların korunmasını sağlayan, vücudu her noktada destekleyen, nefes alma özelliğine sahip doğal malzemelerden üretilmiş ve özelliğini uzun süre koruyabilen yataktır.

MARKALAR

×