Altın Yatak
Giriş yap Üye Ol

Hakkımızda

1991 yılında, kendi markamız olan “Altın Yatak” yaylı yatak üretimiyle başlayan sektördeki yolculuğumuza, 25 yılı aşkın bir süredir Türkiye yatak piyasasının öncülerinden biri olarak devam ediyoruz.

Doğal Talalay Lateks’i Türk tüketicisiyle buluşturan, deneyerek ürün seçimi yapılan ilk mağaza konseptini oluşturan, kısacası yenilikçi vizyonuyla sektöre yön veren marka olmaktan gurur duyuyoruz.

Doğal Talalay Lateks ile üretilen, lisanslı “Dunlopillo” markasının üretimi ile yatak sektörüne yeni bir soluk getirdik. Uykunun olmazsa olmazı uyku ürünlerini “Goldengoose” kaz tüyü ve “Linette” uyku ürünleri serisi olmak üzere iki marka altında toplayarak uyku konforunuzun tamamlayıcısı olduk. Kişinin beklentilerini lüks beğenisi ile zirveye taşıyan“D-Artiste” ve gençlere özel uyku konforu için geliştirdiğimiz “Goodnight” markamızı beğeninize sunduk.

Kendi ürettiğimiz markaların yanı sıra kalitesi ile yurtdışında kendini ispatlamış üç büyük markayı da Türkiye pazarına sunarak ürün yelpazemizi genişlettik.

Amerika’nın en büyük mobilya şirketlerinden
“La-Z-Boy” markasını çatımızın altına katarak, konforlu dinlenme keyfini ve rahatlığını Türk tüketicisiyle buluşturduk.

Bir asrı devirmiş, Park Lane, Savoy gibi seçkin otellerde, birinci sınıf transatlantiklerde ve Harrolds gibi seçkin mağazalarda yer alan, %100 el işçiliğiyle ve en doğal malzemelerle üretilen İngiliz yatak markası “Vi-Spring”in Türkiye iş ortağı olmaktan
onur duyuyoruz.

Uyku sektörünün liderleri olarak, tavizsiz kalite ve konforla tüketicilerin yaşamlarını iyileştirmekten büyük gurur duyuyoruz. Altın Yatak, "Kaliteli Uyku ve Kaliteli Yaşam" ilkesiyle dünya çapında 60'tan fazla ülkeye ürün ihraç eden seçkin bir konuma sahiptir. Doğal yollarla elde edilen yataklarımız dünya çapında güven ve hayranlık kazanmış, bizi saygın ve güvenilir bir marka haline getirmiştir.

En son teknoloji ve zanaatkar işçiliğin sinerjisi sayesinde, mükemmel bir uyku deneyimi yaratmak için bilgi, uzmanlık ve sağlık konularını kusursuz bir şekilde harmanlıyoruz. Yüksek standartlar ve üst düzey kalitenin birleşimi ideal bir gece uykusu sağlıyor.

Kişiye özel üretimimiz, hızlı servisimiz, kaliteli ve geniş ürün yelpazemiz, profesyonel kadromuz, genişleyen mağaza ve bayi ağımızla sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.

Birlikte daha iyi, daha konforlu bir hayata…