Altın Yatak
Giriş yap Üye Ol

Altın Yatak

Anasayfa Blog Altın Yatak
NEDEN YALNIZCA YATAK TASARLAYIP ÜRETİYORUZ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ? NEDEN YALNIZCA YATAK TASARLAYIP ÜRETİYORUZ HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ? Egzotik iklimlerde yetişen kauçuk ağacı sütünden elde edilir. Köpük kıvamındaki süt çeşitli proseslerden geçerek form kazanır.
Peki, Doğru malzemelerin doğru sıralanarak tasarlanmış bir yatağın önemini de biliyor muyuz? Peki, Doğru malzemelerin doğru sıralanarak tasarlanmış bir yatağın önemini de biliyor muyuz? Doğanın armağanı, naturel yün ve pamuk ile uyku keyfi...
İYİ BİR YATAK, reçetesindeki malzemelern santim değerine bakılarak seçilemez. İYİ BİR YATAK, reçetesindeki malzemelern santim değerine bakılarak seçilemez. Yatağın havalandırma kabiliyetini en iyi destekleyen doğal dolguların başında gelir.
Doğru bir yatak reçetesi için; üstün ‘BİLGİ BİRİKİMİNE’ ve Deneyimli ‘UZMANLIĞA’ ihtiyaç vardır! Doğru bir yatak reçetesi için; üstün ‘BİLGİ BİRİKİMİNE’ ve Deneyimli ‘UZMANLIĞA’ ihtiyaç vardır! Omurganın doğal 'S' çizgisini uyku süresince de korunması için baskı noktalarına göre tepki verebilecek farklı tepkime derecesine sahip yayların dizilimi ile geliştirilmiştir.