Altin Yatak
Adres: Akçaburgaz Mahallesi 4. Cadde No:5 34522 Esenyurt, Istanbul
Telefon: +90 212 886 90 90 / +90 212 886 67 91 -
 
 
HAKKIMIZDA
Untitled Document // //
Responsive Mobile Menu
 
Sektördeki ilk yolculuğumuza 1991 yılında, kendi markamız olan "Altın Yatak" yaylı yatak üretimimizle başladık. Yavrulu yatak  üretimini ilk yapan, Talalay Lateks doğal dolgu malzemesini Türkiye'ye ilk getiren firma olarak sektörün öncüsü olduk.

1997 yılında, Türkiye'ye getirdiğimiz  Talalay lateks  dolgu malzemesiyle "Dunlopillo" lisanslı yatak üretimine başladık. Uykunun en önemli tamamlayıcıları olan uyku ürünlerini   "Goldengoose" kaz tüyü ve "Linette" elyaf serisi olmak üzere iki marka altında topladık.

Kendi ürettiğimiz markalar dışında, yurtdışında kendini ispatlamış, kalitesine ve profesyonellik anlayışına inandığımız 3 büyük markayı da Türkiye pazarında satışa sunduk.

1998 yılında, Amerika'nın en büyük mobilya şirketi "La-Z-Boy"u firma çatımızın altına katarak, konforla dinlenmenin keyfini TV ve ev-sinema koltuklarıyla sizlere yaşattık.

2013 yılında, bir asrı devirmiş; Park Lane, Savoy gibi seçkin otellerde, birinci sınıf transatlantiklerde ve Harrods gibi seçkin mağazalarda tercih edilen İngiliz yatak markası "Vispring" i  ve Norveç'in tasarım ve dayanıklılık konusunda ürünlerinden ödün vermeyen "IMG" marka TV koltuklarını da çatımız altında sizlerle buluşturduk.

Kişiye özel üretimimiz, hızlı servisimiz, kaliteli, geniş ürün yelpazemizle sizlere özel yaşam alanları yaratırken, profesyonel kadromuz, genişleyen mağaza ve bayi ağımızla sizlerle birlikte büyümeye devam ediyoruz.